ВИВЧАЄМО НІМЕЦЬКУ МОВОЮ РЕПУ

Студенти, які обрали німецьку як другу іноземну, не шкодують про свій вибір – активно працюють на заняттях, додатково в комп’ютерному класі з програмою Rosetta Stone, готуються дома, беруть участь у конкурсах літературних перекладів, олімпіадах, щорічному традиційному заході «Німецька осінь» та подорожують до німецькомовних країн. А в період карантину продовжують вивчати мову Гете за допомогою середовища Moodle.

Студентки 25с групи Тимощук Юлія та Скала Тамара знайшли оригінальний спосіб для опису процесу вивчення німецької мови – за допомогою репу:

Німецька мова – практичний курс –
З ним насолоду я від мови відкрила.
І навіть горезвісний Плюсквамперфект
Назавжди в своє серце впустила!

Долаючи підступи Дудена та компанії,
Граматикою німецькою я оволодіваю.
Словниковий запас з усіх сил розширяю,
Вимову свою від акценту звільняю!

Якщо вчитися так, то нарешті –
Це в країну поетів може привести!
Ковбаски і пиво – оригінальні делікатеси,
На власні очі побачити й до рота піднести!

У мріях своїх себе бачу такою,
що з німцями гомонить їхньою мовою.
Щоб знали вони тепер уже не приховати,
як можна іншу мову з легкістю вивчати!

" data-title="ВИВЧАЄМО НІМЕЦЬКУ МОВОЮ РЕПУ">

Родзинкою на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини є вивчення саме другої іноземної мови, адже англійську в наш час знають усі освічені люди.
Вивчення дисципліни «Практичний курс німецької мови» на бакалавраті та магістратурі забезпечують досвідчені викладачі – доцент Кирилюк Марія Андріївна, доцент Авчіннікова Галина Дмитрівна, доцент Веремюк Людмила Леонідівна, ст. викладач Казак Юлія Юріївна, викладач Ставчук Наталія Василівна. Викладачі секції німецької мови постійно підвищують кваліфікацію, беручи участь у проєктах Гете Інституту та Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Німецька мова – практичний курс –
З ним насолоду я від мови відкрила.
І навіть горезвісний Плюсквамперфект
Назавжди в своє серце впустила!

Долаючи підступи Дудена та компанії,
Граматикою німецькою я оволодіваю.
Словниковий запас з усіх сил розширяю,
Вимову свою від акценту звільняю!

Якщо вчитися так, то нарешті –
Це в країну поетів може привести!
Ковбаски і пиво – оригінальні делікатеси,
На власні очі побачити й до рота піднести!

У мріях своїх себе бачу такою,
що з німцями гомонить їхньою мовою.
Щоб знали вони тепер уже не приховати,
як можна іншу мову з легкістю вивчати!