ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ – 2020 ГОТОВИЙ!

Приймальна комісія факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готова до прийому абітурієнтів 2020 року у складі компетентних фахівців: Коломієць М.М., Литвиненко В.Ю., Малахатько Л.П., Нестеренко І.Б та Солодчук А.В.
Адреса приймальної комісії: вул. Садова, 28.
Відбіркова комісія працює в аудиторії №105. Окрім того, в університеті функціонує інформаційно-консультаційний центр (ауд. №107), в якому продовжується робота зі створення електронних кабінетів вступників.
Ласкаво просимо стати частинкою дружньої родини факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини!

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ – 2020 ГОТОВИЙ!">

Адреса приймальної комісії: вул. Садова, 28.