А ВИ ЩЕ НЕ ВИВЧАЄТЕ ФРАНЦУЗЬКУ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ?

На факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини студенти мають можливість вивчати одночасно декілька іноземних мов. Англійська мова є, звичайно, пріоритетною, її студенти вивчають як першу іноземну. Щодо другої іноземної мови, то при вступі, абітурієнт може за своїм уподобанням обирати німецьку, французьку, іспанську, іврит.
Французьку мову студенти розпочинають вивчати на початку другого курсу. На факультеті працюють досвідчені викладачі, які мають можливість підвищувати свою кваліфікацію у Франції і постійно удосконалюють методику викладання цієї чарівної мови. Після отримання диплому рівня «Бакалавр», випускники можуть вступати до магістратури факультету і продовжити вивчення французької, як другої іноземної мови, а по завершенні отримати диплом магістра.
Крім навчального процесу, студенти беруть участь, зокрема, і в олімпіаді з французької мови, упродовж якої вони підтверджують свій високий рівень знань.

" data-title="А ВИ ЩЕ НЕ ВИВЧАЄТЕ ФРАНЦУЗЬКУ З ФАКУЛЬТЕТОМ ІНОЗЕМНИХ МОВ?">