Згідно положення про студентське самоврядування в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини від 20 жовтня 2016 року затверджено наступний порядок проведення прямих таємних виборів Голови Студентської ради структурного підрозділу (факультету), визначено кількісний та обрано особовий склад Виборчої комісії.
Порядок проведення прямих таємних виборів Голови Студентської ради:
1. З 28 квітня по 11 травня 2023 року – реєстрація кандидатів на посаду Голови Студентської ради факультету іноземних мов.
Для реєстрації кандидата необхідно подати резюме, вказавши активну громадську діяльність та пріоритети вибору, автобіографію на адресу електронної пошти daria_oliinyk@ukr.net. Контактний номер голови студради: 098-560-57-58 (Дар’я Олійник).
2. 15 травня 2023 року – вибори Голови Студентської ради факультету іноземних мов.
Ознайомитися із резюме кандидатів можна на сторінці факультету за посиланням: https://fld.udpu.edu.ua/studrada-fakultetu/

" data-title="ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Порядок проведення прямих таємних виборів Голови Студентської ради: