НОВІ СТИПЕНДІАТИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ У ПОЛЬЩІ

Цьогоріч студенти факультету іноземних мов Бень Анастасія та Осіпчук Каріна мали можливість стати стипендіатами літньої школи польської мови та культури при університеті імені Кардинала Стефана Вишинського у Варшаві разом з представниками 45 країн, зокрема України, Болгарії, Чехії, Австрії, Росії, Сербії, Румунії та Грузії. Учасників було поділено на групи відповідно до рівня володіння мовою. На заняттях вони мали змогу вивчати польську мову, поглибити свої знання з культури та історії Польщі. Також було організовано низку цікавих та пізнавальних екскурсій визначними місцями Варшави.
1NXgflY8qn8

Ck3H8xxt1dE Iy-EdMTknqE QMVQ48OjIlI

Але наші студенти не зупинились на досягнутому і на початку жовтня відправляються на трьохмісячне навчання до польського міста Лєшно, де матимуть можливість не лише здобувати знання, а й відвідувати визначні місця. На завершення курсу стипендіати отримають сертифікати з зарахованими дисциплінами, які вивчалися упродовж періоду перебування.

K-h-jUYAaR0 vGiOnsmZbGw
Зичимо їм подальших успіхів та наснаги!

" data-title="НОВІ СТИПЕНДІАТИ ЛІТНЬОЇ ШКОЛИ У ПОЛЬЩІ">

1NXgflY8qn8

Ck3H8xxt1dE Iy-EdMTknqE QMVQ48OjIlI

K-h-jUYAaR0 vGiOnsmZbGw
Зичимо їм подальших успіхів та наснаги!