А ЯК ТИ ПРОВІВ ЛІТО 2015?

Навчаючись у 9 класі, доля подарувала мені можливість потрапити в МДЦ «Артек», який знаходився у Криму. Це був просто неймовірний відпочинок, який подарував мені дуже багато приємних вражень. Я знайшла багато друзів, провела гарно час. Зміна, яка тривала 21 день, промайнула непомітно. І, прощаючись із друзями, я пообіцяла собі, що обов’язково повернусь.
1 Так і сталось. У травні мені запропонували роботу педагога-організатора в дитячому спортивно-оздоровчому таборі «Артек-Буковель». Я звичайно погодилась не вагаючись. Спершу, ми навчались у школі педагогів-організаторів. Цей тиждень кожен із нас показував на що він здатен, які має таланти, ми розробляли ігротеки для дітей, слухали курси педагогіки та психології.
5 6 Коли розпочалась зміна, ми занурились в роботу з головою. Кожен день був насичений концертами, квестами, конкурсами та естафетами.

2 3 4

Іноді навіть не вистачало часу щоб зателефонувати батькам. Та як би не було важко, ми були в захваті від своєї роботи. Кожна дитина дарувала нам частинку себе, а ми давали їй це у відповідь.
7
Літо промайнуло непомітно. Ми роз’їжджались зі сльозами на очах. І з думкою, що обов’язково повернемось знову. Адже, правильно говорять, що найкраща робота та, від якої ти отримуєш задоволення.
Юлія Черниш

" data-title="А ЯК ТИ ПРОВІВ ЛІТО 2015?">