РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ «ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» ТРИВАЄ

У період з 24 вересня – 30 вересня 2015 року у м. Одеса відбувся черговий семінар-тренінг для членів робочої групи спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Наш університет традиційно представляли Оксана Заболотна, д. пед. наук, професор, завідувач кафедри іноземних мов, Алла Гембарук, к. пед. н, доцент, в.о. завідувача кафедри англійської мови та методики її викладання, Олена Бевз, к. пед. н, доцент кафедри англійської мови та методики її викладання. Учасники семінару під керівництвом консультанта Проекту Рода Болайто (Велика Британія) продовжили роботу над розробкою нової програми з «Методики навчання англійської мови».
IMG_7588

Пілотування програми згідно наказу МОН України № 871 від 12.08 2015 року «Про проведення педагогічного експерименту щодо методичної підготовки майбутніх учителів англійської мови» розпочнеться з 01 вересня 2016-2017 н.р.
Для членів робочої групи консультантом проекту Родом Болайто були також проведені тренінги з окремих аспектів організації методичної підготовки учителів англійської мови. Неоціненний досвід, який отримали учасники семінару, буде зреалізований під час роботи над розробкою тренінгів та їх апробації на наступній зустрічі.

" data-title="РОБОТА НАД ПРОЕКТОМ «ШКІЛЬНИЙ УЧИТЕЛЬ НОВОГО ПОКОЛІННЯ» ТРИВАЄ">

IMG_7588