7.12.2019

НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІІ КУРСУ

20.12.2014 Uncategorized

Для студентів ІІ курсу факультету іноземної філології настає важливий момент їхнього професійного зростання: вони повертаються до школи але вже в якості практиканта. Це можливість поглянути і проаналізувати буденність навчального процесу під новим кутом зору, з позиції майбутнього вчителя, а також застосувати на практиці знання, здобуті за півтора року навчання у педагогічному ВНЗ.

18 грудня 2014 року відбулася настановча конференція з навчальної практики під час якої методисти з педагогіки, викладачі кафедри психології, кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління, кафедри виховних технологій та педагогічної творчості ознайомили студентів із завданнями практики та переліком необхідних звітних матеріалів.

2 курс  настановча конференцыя з педпрактикиjpg

Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста та провела інструктаж з техніки безпеки.

2 курс  настановча конференцыя з педпрактикиjpg1

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики та нових вражень!