НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ

18 грудня 2014 року на факультеті іноземної філології відбулася настановча конференція з навчальної практики для студентів ІІІ курсу.

Декан факультету к.п.н., доцент, заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт привітала студентів із початком практики. Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста, ознайомила з правами та обов’язками студентів та провела інструктаж з техніки безпеки.

Присутні на конференції групові керівники – методисти з педагогіки від кафедри психології, кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління, кафедри виховних технологій та педагогічної творчості к.п.н., доцент Добридень Алла Володимирівна, Шулдик Анатолій Володимирович, Горенко Мар’яна В’ячеславівна ознайомили студентів із завданнями практики та переліком необхідних звітних матеріалів.

нкпп3курс
Бажаємо студентам натхнення та набуття професійного досвіду!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ ІІІ КУРСУ">

нкпп3курс
Бажаємо студентам натхнення та набуття професійного досвіду!