ЗАХИСТ РОБІТ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

18 грудня 2014 року відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Черкаського територіального відділення МАН України на базі Уманської міської гімназії.

До складу комісії відділення філології та мистецтвознавства секції англійської мови ввійшли: координатор МАН факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз, методист міського методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Олена Анатоліївна Флюдренко, вчитель англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 Людмила Василівна Лагуш.

МАН

До розгляду комісії було подано 4 роботи: Артура Бойко, Сергія Качана (Уманська міська гімназія), Ольги Подобедової (ЗОШ № 3), Поліни Кабанчук (НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів № 10 – медичної гімназії»). Усі дослідження відповідають вимогам, що висуваються до робіт такого рівня та були гідно представлені конкурсантами під час виступів та публічного обговорення.

" data-title="ЗАХИСТ РОБІТ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК">

МАН