Настановча конференція з навчальної педагогічної практики здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» 13с, 21-23 груп факультету іноземних мов відбулася 19 лютого 2024 року за присутності декана факультету, керівника практики по факультету, гарантів освітніх програм та групових керівників – методистів з англійської мови, викладачів кафедри англійської мови та методики її навчання.
Практична підготовка здобувачів вищої освіти має наскрізний характер і відбувається впродовж вивчення всього курсу методики навчання англійської мови під час педагогічної практики в закладах освіти. У другому семестрі студенти продовжують проходження першого етапу навчальної практики «Кероване спостереження». Здобувачі вищої освіти мають можливість спостерігати за роботою досвідчених вчителів та пов’язати набутий досвід з навчальним матеріалом курсу виконуючи завдання для спостереження, розроблені робочою групою спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління». Кероване спостереження відбувається 1 раз на два тижні упродовж усього семестру.
Під час настановчої конференції студенти ознайомилися з наказом ректора університету про направлення для проходження практики, прикріпленням за базами практики, призначенням групових керівників і методистів практики, а також пройшли інструктаж з техніки безпеки і охорони праці під час воєнного стану. Кандидат педагогічних наук, доцент Євгенія Сергіївна Процько оприлюднила завдання практики, критерії оцінювання роботи практикантів та перелік звітних матеріалів практики.
Бажаємо нашим студентам плідної роботи в закладах середньої освіти м.Умані та регіону!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» Іс та ІІ КУРСІВ У ІІ СЕМЕСТРІ 2023-2024 Н.Р.">