21 лютого 2024 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІ курсу 24с групи та ІІІ курсу 31, 32 та 33 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Відкрила роботу конференції декан факультету іноземних мов доктор філософії, доцент Юлія Юріївна Казак, яка привітала студентів із можливістю професійного розвитку у реальних умовах освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти, та представила гарантів освітніх програм, групових керівників – методистів від кафедри англійської мови та методики її навчання.
Керівник практик по факультету іноземних мов кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора УДПУ імені Павла тичини доктора педагогічних наук, професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на практику та призначення групових керівників і методистів з англійської мови.
Практику здобувачі вищої освіти проходитимуть у закладах загальної середньої освіти нашого міста та інших населених пунктів згідно клопотань, завчасно поданих студентами.
Практична підготовка здобувачів вищої освіти має наскрізний характер і відбувається впродовж вивчення всього курсу методики навчання англійської мови під час педагогічної практики. У другому семестрі студенти продовжують проходити другий етап навчальної практики «Асистент вчителя». Під час перебування у закладах освіти в ролі «асистента» – помічника вчителя англійської мови здобувачі вищої освіти займаються плануванням, мікровикладанням та надають посильну допомогу в освітньому процесі з англійської мови вчителям, за якими вони закріплені упродовж усього семестру 1 раз на тиждень.
Групові керівники доктор педагогічних наук, професор Олег Станіславович Комар, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко, кандидат педагогічних наук, доцент Яків Анатолійович Бойко, кандидат педагогічних наук, доцент Альона Валеріївна Солодчук, старший викладач Олена Валентинівна Галай провели для здобувачів своїх груп інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, наголосили на необхідності виконувати вимоги щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій зокрема щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» на базі проходження практики.
Бажаємо нашим студентам нових здобутків та професійного розвитку!

" data-title="НАВЧАЛЬНА ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІс та ІІІ КУРСІВ У ІІ СЕМЕСТРІ 2023-2024 Н.Р.">

Бажаємо нашим студентам нових здобутків та професійного розвитку!