28 лютого 2024 року для учасників освітнього процесу факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини було проведено презентацію проєкту «Academies4Ukraine – Strengthen Higher Education resilience in Ukraine and European Union» (Програма Erasmus+ KA220-HED – Cooperation partnerships in higher education).
Під час зустрічі присутні ознайомились із завданнями, цілями та очікуваними результатами проєкту, спрямованого на посилення стійкості вищої освіти в Україні та Європейському Союзі. Спікери наголосили про можливість кожного охочого долучитися до участі у зйомці відеоінтерв’ю для документального фільму «Історії академічної стійкості в Україні». Створення цього фільму дозволить розповісти світовій спільноті про стійкість і незламність українського народу.
Дякуємо світовій спільноті за солідарність з українським народом у боротьбі за мир, підтримку та зацікавленість у тому, щоб українські університети ставали сильнішими в умовах російсько-української війни.

" data-title="ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЄКТУ «ACADEMIES4UKRAINE – STRENGTHEN HIGHER EDUCATION RESILIENCE IN UKRAINE AND EUROPEAN UNION»">