Відкрила роботу конференції керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз, яка представила методистів з практики – викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов, та ознайомила присутніх з наказом ректора університету професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів на науково-дослідницьку практику та призначення методистів з практики.

Доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Ірина Олександрівна Білецька окреслила програму практики та звітні матеріали, які здобувачі вищої освіти мають надати у триденний термін по закінченню практики. Вона підкреслила, що проходження здобувачами вищої освіти науково-дослідницької практики зорієнтоване на отримання основних результатів науково-дослідної роботи. Для студента-магістранта важливо не тільки знати основні положення, характерні для магістерського дослідження, але й мати загальне уявлення про методологію наукової діяльності, набути досвіду в організації своєї роботи, у використанні методів наукового пізнання та застосуванні логічних законів і правил. Ірина Олександрівна зауважила, що інтеграція загальної і професійної освіти на базі дослідницької діяльності сприяє значному підвищенню мотивації до отримання знань і формуванню відповідних компетентностей, є стимулом оновлення змісту освіти в цілому.

" data-title="НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ 256пхф групи">

29 листопада 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з науково-дослідницької практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» денної форми навчання ІІм курсу 256пхф групи, які навчаються за спеціальністю 035.041 Філологія. Германські мови та література (переклад включно), перша – англійська.