СВЯТА ТА ТРАДИЦІЇ АНГЛОМОВНИХ КРАЇН ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ЄВІ

" data-title="СВЯТА ТА ТРАДИЦІЇ АНГЛОМОВНИХ КРАЇН ДЛЯ СЛУХАЧІВ КУРСІВ ЄВІ">

Необхідність засвоєння англійської мови в тісному зв’язку з культурою народу, який нею розмовляє, давно сприймається як аксіома. Країнознавчі знання допомагають вибудовувати стратегію поведінки в спілкуванні з носіями мови відповідно до особливостей їхньої культури. З метою підвищення пізнавальної активності студентів, створення позитивної мотивації на заняттях, а також стимулу для самостійної роботи над мовою в навчальному процесі на курсах іноземних мов, які здійснюють підготовку абітурієнтів до складання ЄВІ, особлива увага приділяється також опрацюванню країнознавчої та культурознавчої інформації. Так, для студентів 4 курсу факультету мистецтв, факультету дошкільної та спеціальної освіти, факультету фізики, математики та інформатики, факультету інженерно-педагогічної освіти та природничо-географічного факультету доцентами кафедри іноземних мов Щербань І. Ю. та Гут Н. В. розпочато проведення занять, які присвячені поглибленню знань студентів про основні свята та традиції англомовних країн. При підготовці до частини «Читання» окрім реалізації основної мети таких занять – ознайомлення із завданнями та специфікою складання іспиту – студенти мають можливість в інтерактивній формі не лише перевіряти сформованість власного словникового запасу з певної тематики, а й використовувати тексти як інформаційний ресурс про мовленнєву і немовленнєву поведінку носіїв мови, їхній спосіб життя та традиції.