ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ 255пхо групи

26 листопада 2021 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «магістр» денної форми навчання ІІм курсу 255пхо групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Сергіївна Постоленко відкрила роботу конференції та привітала магістрантів з можливістю удосконалити їхню практичну підготовку зі спеціальності.
Керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з термінами та специфікою організації й проходження виробничої практики. Вона також зазначила, що для зручності, озвучену на конференції інформацію, здобувачі вищої освіти можуть знайти в Інформаційно-освітньому середовищі для студентів очної та заочної (дистанційної) форм навчання на платформі MOODLE.

Присутня на конференції груповий керівник, методист із зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Анікіна Інесса Валеріївна ознайомила здобувачів вищої освіти з програмою практики та переліком необхідних звітних матеріалів. Практиканти прослухали інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, де було особливо наголошено на необхідності дотримуватися обмежувальних протиепідемічних заходів.
Бажаємо здобувачам вищої освіти утвердження в обраній професій та професійного зростання!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «МАГІСТР» ІІм КУРСУ 255пхо групи">