З 19.02.2024 по 23.02.2024 відбулися курси підвищення кваліфікації на тему «Надання соціальної та емоційної підтримки учням середньої школи вчителями англійської мови». Викладання курсів забезпечувала Олена Бевз, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання.
Метою курсів було підвищення методичного та практичного рівнів професійної компетентності вчителя англійської мови освітніх закладів. Напрям – Інноваційні технології навчання англійської мови дітей з особливими освітніми потребами. Форма навчання – дистанційна (платформа «Google Meet»).
Зміст курсу включав такі складові: Defining Key Concepts: Psychosocial well-being, Defining Key Concepts: Stress, Defining Key Concepts: Psychosocial support (PSS), Defining Key Concepts: Social and emotional learning (SEL), Strategies for Promoting Psychosocial Well-being through Education: PSS and SEL Interventions, Strategies for Promoting Psychosocial Well-being through Education: PSS and SEL strategies, Strategies for Promoting Psychosocial Well-being through Education: Learning through Play.
Ми розглядаємо соціально-емоційне навчання як невід’ємну частину освіти та розвитку людини, як процес, під час якого як учні, так і дорослі набувають і використовують знання, уміння й ставлення для плекання власної здорової особистості, для керування своїми емоціями, для досягнення особистих, навчальних і професійних цілей, для відчуття та прояву емпатії до інших, для встановлення та забезпечення підтримуючих стосунків, для прийняття відповідальних рішень, прояву турботи. Таке навчання покликане сприяти власному самоусвідомленню, емоційній грамотності, стійкості та самовпевненості.
Формою контролю було розроблення плану дій та заходів для обраної учасниками групи учнів відповідно до їхніх потреб із соціально-емоційного навчання.
По закінченню курсів усі зараховані слухачі отримали Сертифікати встановленого зразка.
Курси підвищення кваліфікації за темою «Інноваційні технології навчання англійської мови» заплановано з 15 квітня.
Запрошуємо всіх охочих!
Більш детальну інформацію та умови реєстрації можна знайти на сайті університету за посиланням: https://udpu.edu.ua/navchannia/kpk

" data-title="НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ УЧНЯМ СЕРЕДНЬОЇ ШКОЛИ ВЧИТЕЛЯМИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

Запрошуємо всіх охочих!