23 лютого 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» ІІІ курсу 34с групи та ІV курсу 41, 42 та 43 груп денної форми навчання, які навчаються за освітньо-професійними програмами «Середня освіта (Мова і література (англійська, німецька))», «Середня освіта (Мова і література (англійська, французька))» та «Середня освіта (Мова і література (англійська, іспанська))» спеціальності 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література, за присутності адміністрації факультету, гарантів освітніх програм, методистів та групових керівників.
На початку зустрічі в. о. декана факультету іноземних мов, доктор філософії, доцент Юлія Юріївна Казак побажала учасникам натхнення та творчих звершень. Керівник практики по факультету канд. пед. наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила здобувачів вищої освіти з наказом ректора університету про направлення на практику та призначення методистів та керівників груп. Методист із педагогіки від кафедри виховних технологій та педагогічної творчості канд. пед. наук, доцент Алла Володимирівна Добридень надала рекомендації щодо виконання завдань та підготовки звітних матеріалів з педагогіки. Програму практики з англійської мови представили групові керівники від кафедри англійської мови та методики її навчання канд. пед. наук, доцент Ангеліна Іванівна Колісніченко, канд. пед. наук, доцент Бевз Олена Павлівна, канд. філол. наук, доцент Ольга Валентинівна Сушкевич, канд. філол. наук, доцент Ольга Вікторівна Яловенко, старший викладач Коваленко Олександр Васильович, які також провели інструктаж з техніки безпеки наголосивши на обов’язковому виконанні вимог щодо забезпечення безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій, зокрема, щодо порядку дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога» на базі проходження практики.
Виробнича практика ОС «бакалавр» передбачає також здійснення експериментального дослідження студентами в рамках написання випускної кваліфікаційної роботи з методики навчання англійської мови, що підкреслює актуальність дотримання принципів академічної доброчесності самими здобувачами вищої освіти та їх популяризації серед здобувачів середньої освіти. У ході роботи конференції було обговорено й охарактеризовано основні принципи академічної доброчесності, форми їх порушення (академічний плагіат; фабрикація; фальсифікація; списування; порушення вимог щодо оцінювання здобувачів прикріпленого класу; недобросовісне використання результатів освітньої, наукової, творчої мистецької діяльності; обман), та надано рекомендації, які сприятимуть розвитку культури академічної доброчесності усіх учасників освітнього процесу.
Бажаємо нашим студентам натхнення, реалізації усіх завдань практики та досягнення нових методичних вершин на основі дотримання принципів академічної доброчесності!

" data-title="ДОТРИМАННЯ ПРИНЦИПІВ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ ЗДОБУВАЧАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ПІД ЧАС ВИРОБНИЧОЇ ПРАКТИКИ">