1 березня 2024 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з психолого-педагогічної практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» 13с групи, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Мова та зарубіжна література (англійська мова та література) та 21-23 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.

З вітальним словом виступила декан факультету, доктор філософії, доцент Юлія Юріївна Казак, яка також представила групових керівників та методистів з педагогіки та психології, викладача кафедри педагогіки та освітнього менеджменту кандидата педагогічних наук, доцента Наталію Володимирівну Савченко, та викладачів кафедри психології кандидата психологічних наук, доцента Наталію Вікторівну Гуртовенко, доктора філософії, викладача Мар’яну Вячеславівну Горенко.

Керівник практик по факультету, кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора університету про направлення здобувачів вищої освіти для проходження практики та призначення керівників і методистів практики. Студенти також пройшли інструктаж з техніки безпеки і охорони праці та отримали вичерпну інформацію щодо критеріїв оцінювання їхньої роботи під час практики та переліку звітних матеріалів практики.

Бажаємо нашим студентам плідної роботи!

" data-title="ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» Іс та ІІ КУРСІВ ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ">

Бажаємо нашим студентам плідної роботи!