ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ

Переглядів 162

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської, німецької, французької та іспанської мов. В олімпіаді взяли участь 38 здобувачів вищої освіти усіх етапів навчання.
Програмою олімпіади було передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, вживання лексики та написання творчої письмової роботи.Члени журі – провідні викладачі факультету: в. о. декана факультету іноземних мов доктор філософії, доцент Казак Ю. Ю., завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання, доктор педагогічних наук, професор Комар О. С., завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор Білецька І. О., кандидат педагогічних наук, доцент Капелюшна Т. В., кандидат педагогічних наук, доцент Авчіннікова Г. Д., викладачі Гурський І. Ю., Філіппович Т. М., Кульбіда Д. П. – детально проаналізували відповіді студентів та узагальнили результати.

Переможцями олімпіади з англійської мови стали:

І місце – Белінська Поліна, 23 група;
ІІ місце – Амірасланова Зейнаб, 32 група, Янковська Яна, 32 група;
ІІІ місце – Квашук Анжела, 21 група, Руда Анастасія, 33 група.

Переможцями олімпіади з німецької мови стали:

І місце – Гордашевський Володимир, 31 група;
ІІ місце – Лупан Михайло, 24с група;
ІІІ місце – Паламарчук Аліна, 24с група.

Переможцями олімпіади з французької мови стали:

І місце – Таран Ірина, 152по група;
ІІ місце – Третяк Вероніка, 152по група, Кривуша Ніна, 152по група;
ІІІ місце – Комар Денис, 42 група.

Переможцями олімпіади з іспанської мови стали:

І місце – Лиманюк Даша, 32 група, Руда Анастасія, 33 група;
ІІ місце – Ткачук Ліна, 33 група, Лепіхова Наталія, 33 група;
ІІІ місце – Терещук Максим, 32 група, Янковська Яна, 32 група.

1 березня 2024 року відбулося нагородження переможців 1 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Вони отримали грамоти та подяки. Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!

" data-title="НА ФАКУЛЬТЕТІ ВІДБУВСЯ І ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З ІНОЗЕМНИХ МОВ">

У період з 23 до 26 лютого 2024 року на факультеті іноземних мов кафедрами англійської мови та методики її навчання і теорії та практики іноземних мов було проведено

І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з англійської, німецької, французької та іспанської мов. В олімпіаді взяли участь 38 здобувачів вищої освіти усіх етапів навчання.
Програмою олімпіади було передбачено виконання завдань з аудіювання, читання, вживання лексики та написання творчої письмової роботи.Члени журі – провідні викладачі факультету: в. о. декана факультету іноземних мов доктор філософії, доцент Казак Ю. Ю., завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання, доктор педагогічних наук, професор Комар О. С., завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор Білецька І. О., кандидат педагогічних наук, доцент Капелюшна Т. В., кандидат педагогічних наук, доцент Авчіннікова Г. Д., викладачі Гурський І. Ю., Філіппович Т. М., Кульбіда Д. П. – детально проаналізували відповіді студентів та узагальнили результати.

Переможцями олімпіади з англійської мови стали:

І місце – Белінська Поліна, 23 група;
ІІ місце – Амірасланова Зейнаб, 32 група, Янковська Яна, 32 група;
ІІІ місце – Квашук Анжела, 21 група, Руда Анастасія, 33 група.

Переможцями олімпіади з німецької мови стали:

І місце – Гордашевський Володимир, 31 група;
ІІ місце – Лупан Михайло, 24с група;
ІІІ місце – Паламарчук Аліна, 24с група.

Переможцями олімпіади з французької мови стали:

І місце – Таран Ірина, 152по група;
ІІ місце – Третяк Вероніка, 152по група, Кривуша Ніна, 152по група;
ІІІ місце – Комар Денис, 42 група.

Переможцями олімпіади з іспанської мови стали:

І місце – Лиманюк Даша, 32 група, Руда Анастасія, 33 група;
ІІ місце – Ткачук Ліна, 33 група, Лепіхова Наталія, 33 група;
ІІІ місце – Терещук Максим, 32 група, Янковська Яна, 32 група.

1 березня 2024 року відбулося нагородження переможців 1 етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Вони отримали грамоти та подяки. Вітаємо переможців і бажаємо подальших успіхів!