«MI HABITACIÓN» – ПРОСТІР, В ЯКОМУ Я ЖИВУ

У понеділок 13 листопада 2023 року на 5 парі відбулося відкрите заняття з Практичного курсу іспанської мови, яке проводила викладач кафедри теорії та практики іноземних мов Філіппович Таміла Миколаївна зі здобувачами вищої освіти 33 групи. На практичне заняття завітали завідувач кафедри теорії та практики іноземних мов Білецька І.О. та викладачі кафедри.
Заняття пройшло в приємній, можна навіть сказати, домашній атмосфері, адже тема уроку, «Моя кімната», якнайкраще цьому сприяла. Студенти повторили вивчені слова із теми «Житло, будинок». Відповідаючи на запитання викладача, переглянули підбірку найдивовижніших будинків світу, обговорили їх особливості та поділилися думками щодо вподобань сучасних архітектурних форм, а також виконали вправи на закріплення вивченого граматичного та лексичного матеріалу. Потім здобувачі презентували власне домашнє завдання, а саме, фотографії, малюнки та схеми планування кімнат, в яких вони мешкають, описали предмети та їх місцезнаходження, вживаючи відповідну лексику, ставили запитання одногрупникам, щоб перевірити уважність та розуміння почутого.

Упродовж заняття здобувачі вищої освіти 33 групи активно взаємодіяли з викладачем та виявили належний рівень знань і умінь. Заняття пройшло легко і невимушено!

" data-title="«MI HABITACIÓN» – ПРОСТІР, В ЯКОМУ Я ЖИВУ">