АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ

14 листопада 2023 р. кафедрою теорії та практики іноземних мов продовжено цикл тематичних засідань, присвячених академічній доброчесності. Цільовою аудиторією стали здобувачі ОС Бакалавр 4 курсу денної форми навчання, які працюють над підготовкою курсових робіт з теоретичних дисциплін іноземної мови, та ОС Магістр 1-2 курсів денної та заочної форм навчання, які здійснюють магістерські дослідження. Засідання на тему «Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання» було проведене працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки УДПУ імені Павла Тичини.
Здобувачі вищої освіти, а також їхні наукові керівники мали можливість ще раз пересвідчитись у необхідності дотримуватись академічної доброчесності під час здійснення наукових досліджень. Так, саме у п. 2.2 Кодексу академічної доброчесності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зазначено, що одним із аспектів дотримання академічної доброчесності є «посилання на джерела інформації у разі використання ідей, розробок, тверджень, відомостей». Тому досить важливим є володіння знаннями та навичками укладання списку використаних джерел відповідно до існуючих стандартів у ході виконання курсових та випускних кваліфікаційних робіт.
Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та практики іноземних мов та здобувачі вищої освіти висловлюють вдячність працівникам інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки за корисну та інформативну зустріч.

" data-title="АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ">