16 листопада 2023 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з виробничої практики для здобувачів вищої освіти ОС «бакалавр» денної форми навчання ІІІс та ІУ курсів 34с, 41-43 груп, які навчаються за спеціальністю 014.021 Середня освіта. Англійська мова і література.
В усі часи до начитаних людей, людей що знаються на літературі та людей, які володіють іноземними мовами відносилися з особливою повагою. Саме таких фахівців готують на факультеті іноземних мов, саме наші майбутні вчителі передаватимуть свої знання, ділитимуться своїм досвідом та пристрастю до світової літератури та іноземних мов із майбутніми поколіннями учнів шкіл, і саме виробнича практика є чудовим полігоном для випробовування студентами своїх сил, тестування знань та розвитку загальних та фахових компетентностей.
Під час настановчої конференції керівник практик по факультету кандидат педагогічних наук, доцент Олена Павлівна Бевз ознайомила присутніх з наказом ректора університету доктора педагогічних наук, професора Олександра Івановича Безлюдного про направлення здобувачів вищої освіти на виробничу практику, прикріплення за базами практики та призначення методистів із зарубіжної літератури, викладачів кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики кандидата філологічних наук, доцента Інессу Валеріївну Анікіну, кандидата філологічних наук, доцента Галину Валентинівну Осіпчук, кандидата філологічних наук, старшого викладача Лесю Борисівну Поліщук, та групових керівників практики, методистів з другої іноземної мови, викладачів кафедри теорії і практики іноземних мов доктора філософії, доцента Юлію Юріївну Казак, кандидата педагогічних наук, доцента Інну Станіславівну Лаухіну, кандидата педагогічних наук, доцента Людмилу Леонідівну Веремюк, викладача Тамілу Миколаївну Філіппович.
До уваги студентів представили програму практики, критерії оцінювання їхньої діяльності під час практики та перелік звітних матеріалів. Здобувачі вищої освіти пройшли інструктаж з техніки безпеки і охорони праці, вкотре загостривши увагу на діях на базі проходження практики під час оголошення сигналу «Повітряна тривога».
Бажаємо нашим здобувачам вищої освіти плідної праці над розвитком та удосконаленням їхньої професійної майстерності та нових позитивних вражень!

" data-title="ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОС «БАКАЛАВР» ІІІс та 4 КУРСІВ У І СЕМЕСТРІ 2023-2024 н./р.">