LINGUA LATINA: ЯКА КОРИСТЬ ВІД МЕРТВОЇ МОВИ

Якщо не кожен із нас вчив, тоді принаймні кожен із нас чув латину. Справді, lingua latinа («латинська мова») своїми термінами та запозиченнями проникла практично в усі сучасні мови світу!
В українській є чимало так званих латинізмів, для прикладу, слова: студент, абітурієнт, університет – всі пішли з латини. Так само сотні інших слів: культура, депутат, депресія, аспірин, адміністрація, вірус, реконструкція, максимум, фортуна й так далі. Часто латинські слова – це терміни на позначення якихось наукових, військових, морських чи інших галузевих справ.
Незважаючи на складний для навчання час, студенти 11,12,13, 32 груп факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини виявили притаманну студентам жагу до знань, творчо осмислили навчальний процес та підсумковий етап навчання і вирішили показати, що мудрість латинської мови сьогодні є актуальною як ніколи.

" data-title="LINGUA LATINA: ЯКА КОРИСТЬ ВІД МЕРТВОЇ МОВИ">