ЛАТИНСЬКА МОВА ОЧИМА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Латинська мова (Lingua latina ) – це мова племені латинів, які у І тисячолітті до н.е. населяли невелику місцевість Лаціум (Latium), розташовану у центральній частині Апенінського півострова з головним містом Рим (Roma). Разом з окською та умбрською, латинська мова належить до італійської групи індоєвропейських мов. Поряд з цими мовами на території сучасної Італії були у вжитку етруська, кельтська, грецька та інші мови. Після падіння Римської імперії (476 р. н.е.) літературна латинська мова продовжувала існувати в Європі як мова науки, релігії, дипломатії, шкільництва.
Упродовж вивчення нових дисциплін – «Латинська мова», «Лінгвокраїнознавство країн другої іноземної мови (французької)», студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини виявили справжній ентузіазм та бажання поділитися набутими знаннями з усіма небайдужими до творчості особами.

" data-title="ЛАТИНСЬКА МОВА ОЧИМА СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">