КРОКИ ДО СПІВПРАЦІ З ГЕТЕ-ІНСТИТУТОМ!

В результаті співпраці, Гете-Інститут надав кафедрі для ознайомлення актуальні матеріали для занять з німецької мови – базовий пакет «FERTIGKEITEN DAF».

Що включає в себе навчальний пакет?
 читання та письмо (2 частини, рівні А1 та А2)
 аудіювання та говоріння (рівні А1 та А2)
 тренування фонетики (рівні А1-В1)
 граматика та спілкування (2 частини).

Викладачі німецької мови з нетерпінням чекають нового навчального року, щоб імплементувати нові підручники до навчального процесу.

" data-title="КРОКИ ДО СПІВПРАЦІ З ГЕТЕ-ІНСТИТУТОМ!">

Влітку викладачі кафедри теорії та практики іноземних мов факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету іиені Павла Тичини налагоджували співпрацю з німецькою громадською організацією – Гете-Інститутом, метою якої є популяризація німецької мови за кордоном та підтримка міжнародної культурної співпраці різних країн з Німеччиною.

Що включає в себе навчальний пакет?
 читання та письмо (2 частини, рівні А1 та А2)
 аудіювання та говоріння (рівні А1 та А2)
 тренування фонетики (рівні А1-В1)
 граматика та спілкування (2 частини).