ДЕНЬ МИРУ В АУГСБУРЗІ, АБО ДЕРЖАВНЕ СВЯТО ОДНОГО МІСТА

міста Аугсбурга (Augsburg) (федеральна земля Баварія, Німеччина).

Історія свята, відомого як День миру або Фестиваль миру в Аугсбурзі (Augsburg Peace Festival, нім. Friedensfest), сягає XVII ст., коли гноблені протягом багатьох років протестанти 8 серпня 1648 року нарешті дійшли згоди про рівність з католицькою церквою і уклали з нею «Вестфальський мир» (Peace of Westphalia).

Вперше День миру був проведений в 1650 році. А ще через 300 років його оголосили офіційним вихідним днем. Сьогодні у день свята в Аугсбурзі проходять різні розважальні заходи – концерти, театралізовані виступи, парад військових оркестрів, народні гуляння, ярмарки, феєрверки. Традицією свята вже багато років є Конкурс дитячих малюнків на тему світу, а також церемонія оголошення лауреатів Аугсбургської премії миру (вона вручається раз на три роки).

" data-title="ДЕНЬ МИРУ В АУГСБУРЗІ, АБО ДЕРЖАВНЕ СВЯТО ОДНОГО МІСТА">

Німці – великі любителі різноманітних свят. Так, щороку 8 серпня в Німеччині відзначається офіційне державне свято одного міста країни, а самеміста Аугсбурга (Augsburg) (федеральна земля Баварія, Німеччина).