ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ

переваг людини, яка знає англійську мову, у порівнянні з тими, хто її не знає.
По-перше, знаючи англійську мову ми можемо отримувати більше інформації з різних носіїв. Це може бути ваш комп’ютер, – де вся технічна інформація написана англійською мовою, комп’ютерні програми, до речі, теж англійською пишуть, ви можете читати книги в оригінальному варіанті, переклад не завжди об’єктивно відображає щирі почуття й емоції, які вклав у роман автор.
Ні з чим не може зрівнятися задоволення від прочитання шекспірівської драми «Ромео і Джульєтта» в оригіналі. А технічна література? Адже ви в цьому випадку змогли б самостійно вивчити будь-яку цікаву для вас техніку, програму і обладнання.
По-друге, у вас завжди тепер буде можливість розмовляти з цікавими людьми на вельми різноманітні теми англійською мовою, до того ж ви завжди можете їздити за кордон туристом.
А якщо ви кар’єрист? У такому випадку англійська мова вам необхідна, як повітря. Адже ви мрієте бути бізнесменом міжнародного рівня. А як тут без англійської мови? Адже міжнародні переговори, торги на біржах ведуться англійською мовою!! Ви хочете брати участь у міжнародних конференціях, спілкуватися з діловими людьми, читати міжнародні журнали і газети про бізнес? В цьому випадку ви, звичайно ж, повинні знати англійську мову.
А якщо ваша мрія стати відомим вченим? То і в цьому випадку англійську мову ви повинні знати, як свою рідну, в усякому разі – не гірше. Адже вам буде необхідно спілкуватися з колегами з інших країн, відвідувати, і, можливо, проводити міжнародні симпозіуми, конференції семінари та форуми. До того ж усі найсвіжіші і передові відкриття всесвітнього значення публікуються саме в англомовних журналах та газетах, але ж вам ще доведеться відвідувати і міжнародні центри, втім, навіть щоб отримати Нобелівську премію – вам треба знати англійську мову.
А ваше хобі? Адже у кожного є хобі – у кожного воно своє, але ось музику і пісню любить кожна людина-це не секрет. А знаючи англійську мову ви завжди будете точно знати, що співає американська співачка – і вже вас ніхто не проведе, а то ж всяко буває – музика «топова», а в словах англійською спробуй їх вгадай, може куди засилають нас подалі, як кажуть, а ми і вухом не ведемо, знай танцюємо і веселимося під запальний «музон».
А фільми? У цьому випадку вам вже зовсім не знадобиться перекладач. А Інтернет? Це взагалі бездонний океан інформації – але більшість найнеобхіднішої, саме англійською мовою.
А скільки в побуті зараз з’явилося сучасних слів, іноді сенс цих слів зовсім невловимий, значення речення стає двозначним, але ж всі ці модні нині слова прийшли саме з англійської мови. Знаючи англійську мову – вже ніколи і ніхто не переплутає значення слова “трансформер” – він зрозуміє, що це зміна, але ніяк не іграшковий робот.
Та й потім англійська мова – це міжнародна мова спілкування.
До речі, більше півтора мільярда людей розмовляють саме англійською мовою, і стільки ж її вивчають. Адже практично всі міжнародні конференції та змагання проводяться саме англійською мовою. Згадати тільки конкурс “Міс Світу” і Олімпійські ігри. Але ж, навіть у міжнародних організаціях, як ООН, НАТО, ЮНЕСКО, СОТ – англійська мова – це основна мова.
Отже, думаю, що якщо хтось ще й сумнівався, то вже тепер точно приступить до вивчення мови міжнародного спілкування – англійської мови.

" data-title="ДЛЯ ЧОГО ПОТРІБНО ВИВЧАТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ">

Всім, звичайно ж, давно відомо, що знання англійської мови може стати у нагоді в житті. Ще хтось сумнівається? Тоді приступимо до перерахування найсерйозніших переваг людини, яка знає англійську мову, у порівнянні з тими, хто її не знає.
Та й потім англійська мова – це міжнародна мова спілкування.