INTERNATIONAL WOMEN’S DAY THROUGHOUT THE WORLD

9 березня 2024 року викладач кафедри іноземних мов Палагута Ілона Василівна провела тематично-виховний захід зі студентами ІІ курсу факультету філології та журналістики на тему: «How International Women’s Day is celebrated in the world: traditions of different countries».
Тематично-виховний захід було приурочено до святкування Міжнародного жіночого дня. Студенти дізналися про історію виникнення цього свята, про традиції його святкування в різних країнах світу, зокрема і в Україні.
Учасники тематично-виховного заходу із задоволенням переглядали вітання до Міжнародного жіночого дня англійською мовою та намагалися зробити їхній літературний переклад на українську мову. Для того, аби отримати позитивні емоції щодо святкування Міжнародного жіночого дня, студенти переглянули відео про особливості привітання жінок у різних країнах світу.

" data-title="INTERNATIONAL WOMEN’S DAY THROUGHOUT THE WORLD">