ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ЯК СКЛАДОВА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧА

Модернізація системи освіти змінює зміст і умови роботи педагогів, вимагаючи зростання професійних досягнень шляхом набуття практичного досвіду і систематичного перегляду власної педагогічної діяльності. Складником професійного розвитку є формальний досвід, який педагог отримує у результаті відвідування професійних семінарів, майстерень, наставництва тощо. Так, у контексті обміну досвідом 6 березня 2024 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Левчук Оксана Андріївна провела відкрите заняття з дисципліни «Практика усного та писемного мовлення» на тему «Trends» для здобувачів вищої освіти 32 групи ОС Бакалавр факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини.
Проведене заняття було підсумковим у вивченні змістового модуля. Завдання, запропоновані доцентом Левчук О. А., були спрямовані на закріплення лексичного та граматичного матеріалу, розвиток усного мовлення та критичного мислення здобувачів. Під час заняття використовувалися різні форми роботи, зокрема парна та групова, та технічні засоби навчання (ноутбук, мультимедійний проектор і екран для демонстрації презентацій).
У процесі дискусії здобувачі мали можливість висловити свою життєву позицію, обговорити сучасні тренди та актуальні питання сьогодення, порівняти їх із тенденціями минулого. Презентуючи власні проєкти, здобувачі вищої освіти продемонстрували високий рівень комунікативної компетентності та здійснили порівняльний аналіз трендів України та інших країн.

" data-title="ВІДКРИТЕ ЗАНЯТТЯ ЯК СКЛАДОВА ПЕДАГОГІЧНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ВИКЛАДАЧА">