HERITAGE AND IDENTITY IN EUROPE

Здобувачі вищої освіти Маркова Аліса та Гнатюк Анастасія долучилися до роботої літньої школи “Heritage and identity in Europe”, яка проходила у місті Гнєзно, Республіка Польщаз 4 по 10 червня 2023 року. Організатором виступив Інститутом європейської культури AMU (Університет імені Адама Міцкевича). Упродовж тижня було проведено декілька семінарів та лекцій, щоб дослідити різні аспекти європейської спадщини і ідентичність.Один із семінарів під керівництвом Катажини Єдращик був присвячений середньовічному корінню Європи. Він відбувся в Музеї перших П’ястів у Ледніці. Учасники мали можливість зануритися в багату історію середньовічної Європи та дізнатися про культурне та історичне значення цього періоду.Інший семінар під назвою «Сільське господарство та ідентичність у Європі», який також проводила Катажина, відбувся у Великопольському етнографічному музеї. Цей семінар розкрив зв’язки між сільським господарством, сільськими традиціями та культурною ідентичністю в Європі.У четвер, було дві лекції. Першу під назвою «Українсько-польська історія та пам’ять: шляхи до порозуміння та примирення» провів професор Андрій Портнов з Європейського університету Віадріна (Франкфурт-на-Одрі). Ця лекція обговорювала складні історичні відносини між Україною та Польщею, наголошуючи на важливості порозуміння та примирення. Інша лекція, також від професора Андрія Портнова, була присвячена темі «Як писати історію міста: місцева ідентичність і мікроісторія».
Крім того, відбувся семінар на тему «Спадщина та ідентичність у кіно та літературі» під керівництвом Катажини Єндращик. Цей семінар, дав зрозуміти, як спадщина та ідентичність представлені в різних формах художнього вираження, таких як кіно та література.

" data-title="HERITAGE AND IDENTITY IN EUROPE">