ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ

Цими осінніми днями ми вшановуємо пам’ять воїнів, які полягли в роки Другої світової війни та поіменно згадуємо наших захисників, низько вклоняємося і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам.
Викладачі факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини долучилися до покладання квітів до Обеліска Слави та пам’ятного знаку загиблим в зоні АТО уманчанам.
Учасники ходи у хвилині мовчання згадали всіх тих, хто заплатив власним життям за мирне небо над головою.
Світла пам’ять загиблим воїнам! Слава живим героям!

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДОЛУЧИВСЯ ДО ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ ВОЇНІВ">

Світла пам’ять загиблим воїнам! Слава живим героям!