ІННОВАЦІЙНИЙ ФОРМАТ ТРАДИЦІЙНОЇ «НІМЕЦЬКОЇ ОСЕНІ»

«Німецька осінь» на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини.

Так, 22 жовтня на 5 парі цей захід було проведено дистанційно. Форма зустрічі була незвичною, але студенти й викладачі змогли пройнятися ліричністю осінньої німецької поезії з самого початку, прослухавши вірш «Herbsttag» Р. М. Рільке та його переклад на українську мову. Також звучав філософський вірш «Fragen», який складається з одних запитань, та його авторський переклад на українську мову Кичій Ганни, студентки 31 групи, переможниці конкурсу художнього перекладу віршів сучасних німецьких поетів, який проводить кафедра німецької мови Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Учасники насолоджувалися репом та відео про вивчення студентами німецької мови, дізналися більше про службу академічних обмінів DAAD та Goethe Institut, про які розповіла доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Авчіннікова Галина Дмитрівна.

Ведучі «Німецької осені» Кичій Ганна та Царук Віра зуміли цікаво й творчо представити номери свята, адаптуючись до особливостей роботи в Google Meet. Пишаємося нашими учасниками Кичій Ганною, Царук Вірою, Скалою Тамарою, Пасічник Яною та іншими.

Захід відбувався за присутності:

• завідувача кафедри теорії та практики іноземних мов, професора Білецької Ірини Олександрівни;
  • координатора ФАНТÍК (французька, англійська, німецька, туркменська, іспанська, китайська) клубу на факультеті Побережник Ольги Валентинівни;
  • почесного гостя, засновника традиції «Німецької осені» Кирилюк Марії Андріївни;
  • викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов;
  • студентів 3 і 4 курсу факультету іноземних мов.

Студенти та викладачі німецької мови готові креативити, винаходити, адаптуватися до нових викликів, але сподіваються на живу зустріч на заході «Німецька осінь» в університеті наступного року!

" data-title="ІННОВАЦІЙНИЙ ФОРМАТ ТРАДИЦІЙНОЇ «НІМЕЦЬКОЇ ОСЕНІ»">

Світова пандемія та дистанційний формат є підставами для відмови від багатьох масових заходів та свят, але не для щорічного дійства «Німецька осінь» на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини.

Захід відбувався за присутності:

• викладачів кафедри теорії та практики іноземних мов;
  • студентів 3 і 4 курсу факультету іноземних мов.