АСИСТЕНТСЬКА ПРАКТИКА У ВНЗ

28 березня 2016 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з асистентської практики у ВНЗ для магістрантів Vм курсу. Із вступним словом до присутніх звернулася декан факультету, к.п.н., доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт. Присутні на конференції групові керівники та методисти від кафедри англійської мови та методики її викладання к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз, к.п.н., викладач Наталія Володимирівна Шульга, к.філол.н., доцент Тетяна Олександрівна Піонтковська, та від кафедри теорії та практики іноземних мов к.філол.н., доцент Марія Андріївна Кирилюк, к.п.н., доцент Інна Станіславівна Лаухіна ознайомили магістрантів із програмою практики та переліком звітних матеріалів. Магістранти виконуватимуть функції викладача англійської мови, другої іноземної мови та куратора академічних груп.
Заступник декана з педагогічної практики к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Олена Павлівна Бевз здійснила розподіл магістрантів по академічним групам, провела інструктаж з техніки безпеки та роз’яснила процедуру захисту результатів практики.
Фото 2Бажаємо успішного проходження практики!

" data-title="АСИСТЕНТСЬКА ПРАКТИКА У ВНЗ">

Фото 2Бажаємо успішного проходження практики!