НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

28 березня 2016 року на факультеті іноземних мов відбулася настановча конференція з навчальної практики для студентів 3 курсу напряму підготовки Філологія. Мова і література (англійська), під час якої студенти матимуть змогу ознайомитися з роботою школи, видами уроків з англійської мови та їх методичною організацією.
З вітальним словом до студентів звернулася декан факультету іноземних мов к.п.н., доцент, заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.
Заступник декана з питань педагогічної практики к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз проінформувала студентів про розподіл по школах міста та ознайомила з програмою практики й необхідними звітними матеріалами.
Фото 1Присутні на конференції методисти з педагогіки від кафедр педагогіки та освітнього менеджменту та кафедри психології Прищепа С. М., Поліщук П. М, Шулдик Г. О., Горенко М. В., Яблонський А. І., Ткачук М.М. дали вичерпні відповіді на запитання студентів та побажали їм натхнення, відваги та набуття професійного досвіду.

" data-title="НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ">