І ЗНОВУ ПРАКТИКА, І ЗНОВУ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»

Що таке школа при ДП «УДЦ «Молода Гвардія»? Однозначна відповідь – це рай для школярів. Чому рай? Ви тільки уявіть, всього 4 уроки в день, тривалість уроку – 35 хвилин і, найголовніше, ніякого домашнього завдання!!! Справді, про таке можна лише мріяти. Але, не зважаючи на це, завдяки старанній роботі педагогів школи учні отримують знання, досвід і, найголовніше, не їдуть додому з пустими руками. У кінці зміни вони отримують табелі успішності, де повністю висвітлені їхні оцінки.

А що ж таке виробнича практика у цій школі? З власного досвіду можу запевнити, що це одне задоволення. Учні стараються показати усі свої знання та всіляко допомагають тобі. Перед приходом до школи у мене був страх, що учні не будуть мене слухати, адже я ще молода, без досвіду роботи, та ще й практикант. Але мої страхи розвіялись уже через 10 хвилин після початку уроку. Учні поводили себе тихо, уважно слухали що їм розповідали, активно відповідали на поставлені запитання й просто були собою.

Також важливу та таку необхідну підтримку отримуєш не лише від дітей, а й від учителів та, особливо, директора школи. Адміністрація школи допомагала не лише у роботі з учнями, а також в організації позакласних заходів та проведенні уроків. Після того, як директор відвідав твій урок ти ніколи не почуєш слова докору – це завжди побажання та поради як можна зробити по-іншому, можливо щось удосконалити, або ж щось додати.

IMG_20160304_105504 фото (51)Загалом, після проходження виробничої практики у школі при ДП «УДЦ «Молода Гвардія» я здобула безцінний досвід, який буду пам’ятати протягом всього життя, адже робота з дітьми – це завжди насолода та можливість дізнатись щось нове та цікаве.

" data-title="І ЗНОВУ ПРАКТИКА, І ЗНОВУ «МОЛОДА ГВАРДІЯ»">