SPEAK UP STUDENTS: ІНТЕРВ’Ю ІЗ НОСІЄМ МОВИ

Інтерв’ю – цілеспрямована (сфокусована) бесіда респондента та інтерв’юера, під час якої респондент надає відповіді на пропоновані йому запитання. Цей вид діяльності розвиває критичне мислення, уважність, цілеспрямованість та послідовність, спрямований на закріплення комунікативних та специфічних навичок, оскільки вибір темпу мовлення, чіткості поставлених питань та використання зрозумілих фраз та структури речень відіграє важливу роль.
30 листопада 2023 року на факультеті іноземних мов успішно пройшло засідання мовного клубу Speak Up Students. Запрошений волонтер із міста Вашингтон, США, Рон Кейтс в онлайн режимі продемонстрував присутнім здобувачам освіти навички інтерв’ювання, надав можливість живого прямого спілкування із носієм англійської мови.

Рідномовець разом із викладачем кафедри англійської мови та методики її навчання Мальвіною Мікітіною навчили учасників мовного клубу задавати перші вступні питання при обговоренні, на практиці представити себе.

Це був неймовірний досвід прямого спілкування із іноземцем, унікальна можливість випробувати свої лінгвістичні знання. Запрошуємо усіх, хто також хоче випробувати себе, удосконалити володіння англійською мовою на практиці, на факультет іноземних мов відвідати засідання мовного клубу Speak Up Students кожного четверга о 13:00, ауд. 422.

" data-title="SPEAK UP STUDENTS: ІНТЕРВ’Ю ІЗ НОСІЄМ МОВИ">