ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!

" data-title="ВІТАЄМО З ПРИСВОЄННЯМ ВЧЕНОГО ЗВАННЯ!">

28 листопада 2023 року відбулося засідання Вченої ради університету, під час якого ректор УДПУ імені Павла Тичини, професор Безлюдний Олександр Іванович виконав почесну місію та вручив атестат доцента кафедри теорії та практики іноземних мов в. о. декана факультету іноземних мов, доктору філософії Казак Юлії Юріївні та атестат доцента кафедри іноземних мов кандидату педагогічних наук Мамчуру Євгену Анатолійовичу. Колектив факультету щиро вітає колег з отриманням вченого звання і зичить подальших наукових звершень!