6 МЕТОДІВ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Останнім часом для підвищення свого кар’єрного зростання або для продовження навчання за кордоном стало популярним вивчення англійської мови самостійно. Звичайно, для багатьох постає питання – де знайти хороший самовчитель англійської, аудіо уроки та інші матеріали , які ефективно допоможуть у майбутньому освоїти іноземну мову за короткий проміжок часу. Самостійне вивчення англійської – це довгий процес, але все у ваших руках і цей процес ви можете зробити захоплюючим, що приносить задоволення від занять.
Правильні методи – запорука успіху. Отож, хочеться представити вам найпопулярніші та найдоступніші з них.
1. Метод Іллі Франка. Цей метод дає можливість читати книги англійською мовою без словника, і при цьому швидко адаптуватися у системі мови та поповнити свій запас лексики. Запам’ятовування слів та мовленнєвих зворотів відбувається не за рахунок зазубрювання, а завдяки постійній повторюваності слів у тексті. Ви просто читаєте – і водночас вивчаєте мову. Цей метод ідеально підходить для запам’ятовування слів. Чим більше ви читаєте, тим рідше користуєтесь пояснювальними довідками. Практика показала, що 2 години такого читання в день через рік дасть вам можливість без труднощів читати книги в оригіналі.

english 22. Метод Дмитра Петрова. Даний метод допоможе вам за короткий термін отримати усі необхідні навички спілкування англійською. Курс включає в себе 16 відео уроків, тривалістю в 1 годину. Особливий акцент робиться на здатності довести до автоматизму базові алгоритми мови і навчитися легко утворювати багато фразових комбінацій з невеликої кількості слів.
3. Метод Пімслера. Важливою частиною цього методу є аудіювання, під час якого слухач будує фрази та відтворює їх по пам’яті, паралельно слухаючи аудіо запис. Курс складається з 3 частин по 30 уроків у кожній. Урок триває 30 хвилин і являє собою аудіо матеріал з текстовою опорою. Навчання мові, таким чином, відбувається за рахунок активної участі в комунікації, що значно поліпшує вимову.

English 4. Серіали в оригіналі зі субтитрами. Метод полягає у перегляді улюблених серіалів англійською мовою з подвійними субтитрами. Ви одночасно чуєте мову оригіналу і вивчаєте написання та переклад окремих фраз. Для початку, варто обрати серіал з повільною та чіткою вимовою, і звісно ж , переглянути якомога більше епізодів для ефективнішого розвитку артикуляційних навичок.
5. Метод Олександра Драгункіна. У даній методиці, класична система вивчення правил читання англійських слів з використанням міжнародного фонетичного алфавіту замінюється «русифікованою транскрипцією», аргументуючи це наявністю великої кількості акцентів та діалектів, що відкидає надмірну увагу до правильності вимови. Автор даного методу склав свою 51 «золоту» формулу англійської граматики, які суттєво відрізняються від класичних. Це не означає, що він пропонує «свою» англійську мову, – а лише свою логіку розуміння граматики, яка не суперечить правилам.
6. Duolingo. Проект був розроблений в Піттсбурзі професором Університету Карнегі Меллона Луісом фон Аном та його аспірантом Северином Хакером. Розвиток навичок будується на основі гри в даній методиці. Duolingo пропонує численні письмові уроки та диктанти. Присутні тут ігрове дерево навичок, по якому рухаються користувачі та словниковий розділ, в якому можна практикувати вже вивчену лексику. Користувачі отримують бали після проходження кожного уроку, при цьому, маючи 4 права на помилку(у вигляді сердечок) на початкових етапах, та 3 – на подальших етапах вивчення мови. Дана програма дає можливість обирати темп виконання завдань і легко розпізнавати усне мовлення, виконувати вправи на переклад, що допомагає запам’ятовувати правопис англійських слів.

learn-english Усі перелічені вище методи в комплексі неодмінно допоможуть кожному, хто бажає вивчити англійську. Головне – поставити перед собою ціль і наполегливо до неї йти! Будьте певні – позитивний результат не заставить на себе довго чекати!

" data-title="6 МЕТОДІВ САМОСТІЙНОГО ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">