12 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ІСПАНСЬКОЇ НАЦІЇ

Святкування включає військовий парад, на якому присутні король Іспанії та королівська сім’я, голова Уряду Іспанії, інші представники влади і, звичайно, жителі і гості іспанської столиці.
Вирішили долучитися до святкування і здобувачі освітніх ступенів “Бакалавр” та “Магістр” факультету іноземних мов, які вивчають іспанську як другу іноземну. Разом з викладачем Філіппович Т.М. на занятті з іспанської мови обговорювали першопричини появи цього свята, дізнавалися цікаві факти про Іспанію та іспаномовні країни, зачитували вірші іспанською мовою, зробили власноруч кліп на пісню іспанського співака Альваро Солера “Volar”, який і хотіли б представити вашій увазі.

" data-title="12 ЖОВТНЯ – ДЕНЬ ІСПАНСЬКОЇ НАЦІЇ">

Щороку 12 жовтня Іспанія та весь іспаномовний світ відзначає День Іспанської нації або, як називають його в самій Іспанії, Національний День Іспанського Королівства. Дата святкування приурочена до відкриття Америки Христофором Колумбом, що відбулося 12 жовтня 1492 року.