ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ

День захисників і захисниць України – державне свято, що відзначається 14 жовтня.
Нагальна потреба у такому загальнодержавному святі особливо гостро постала після російської окупації Криму та початку воєнних дій на території Донецької та Луганської областей. Безпрецедентні зразки мужності та відваги, виявлені нашими бійцями на передовій новітньої російсько-української війни, сотні відданих життів за Батьківщину потребували гідного вшанування з боку суспільства й держави. Дата 14 жовтня вибрана не випадково: цього дня відзначаються 3 великі свята: християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День захисника України.
До відзначення пам’ятних дат долучився і наш університет та факультет іноземних мов, зокрема. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих українських воїнів, які в різні роки поклали життя, захищаючи рідну землю, її суверенітет та незалежність.
Особовий склад навчального закладу та почесні гості поклали квіти до меморіалу воїнів АТО та Обеліска Слави.

" data-title="ДЕНЬ ЗАХИСНИКІВ І ЗАХИСНИЦЬ УКРАЇНИ">