СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ: МІЖНАРОДНІ АКАДЕМІЧНІ ПРОГРАМИ 2021–2022

Такі навчальні зустрічі, що стали традиційними на нашому факультеті, проводяться упродовж року, починаючи з кінця серпня, для оперативного інформування аплікантів про можливості міжнародних програм та участь у них.
Серію тренінгів завершить зустріч 13 жовтня, присвячена компетентному укладанню пакету документів для участі у кредитних та ступеневих академічних програмах за кордоном.

Успіхів та наснаги нашим студентам на теренах міжнародної освіти!

" data-title="СЕРІЯ ТРЕНІНГІВ ДЛЯ СТУДЕНТІВ: МІЖНАРОДНІ АКАДЕМІЧНІ ПРОГРАМИ 2021–2022">

З 7 по 13 жовтня на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини проходять тренінги та презентації можливостей навчання та підвищення кваліфікації за кордоном, які проводить Сушкевич О. В., к.ф.н, доцент, заступник декана з питань міжнародного співробітництва.

Успіхів та наснаги нашим студентам на теренах міжнародної освіти!