ЗВІТ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» І КУРСУ

«Магістр» І курсу ОПП «Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська» про виконання індивідуальних планів та оцінку власних траєкторій дослідницького розвитку. Здобувачі представили інформацію про стан підготовки випускної кваліфікаційної роботи (укладення структури, наукового апарату, робота з науковими джерелами, добір теоретичного матеріалу та підготовка тексту першого розділу) та апробацію результатів дослідження (участь у науково-практичних конференціях та семінарах різного рівня, наукових заходах кафедри та Лабораторії лінгвокультурології та зіставної лінгвістики, публікація тез доповідей та статей у збірниках студентських наукових праць), а також окреслили напрямки подальшої роботи над магістерською. Науковими керівниками ВКР було засвідчено в цілому виконання всіх аспектів індивідуальних планів здобувачів вищої освіти.

" data-title="ЗВІТ ЗДОБУВАЧІВ ОС «МАГІСТР» І КУРСУ">

10 травня 2023 року на кафедрі теорії та практики іноземних мов відбувся звіт здобувачів ОС