ЗМІСТ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗВО

Наукова діяльність є невід’ємною складовою діяльності науково-педагогічного працівника закладу вищої освіти. Від правильності оформлення наукової документації, точності даних та кількості наукових напрацювань залежить науковий імідж не лише викладача, а й кафедри, факультету та університету в цілому. Відтак, 13 січня 2023 року кафедрою іноземних мов факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини було проведено науковий семінар «Зміст наукової діяльності науково-педагогічних працівників ЗВО». Відповідальними за проведення семінару були: Безлюдна В. В., завідувач кафедри іноземних мов, керівник навчально-наукового центру іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор кафедри іноземних мов, Бойчевська І. Б., заступник декана по роботі з громадськістю, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов, Гут Н. В., кандидат філологічних наук, доцент кафедри іноземних мов, Свиридюк О. В., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов, Щербань І. Ю., заступник декана з наукової роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри іноземних мов. Упродовж семінару викладачі кафедри мали змогу ознайомитися з основними аспектами оформлення планової та звітної документації з наукової діяльності, дізнатися про особливості укладання ліцензійних умов, удосконалити знання щодо алгоритму роботи з електронним інституційним репозитарієм Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

" data-title="ЗМІСТ НАУКОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ НАУКОВО-ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ ЗВО">