ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

14 грудня 2020 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відбулася Вчена рада. Захід було проведено з врахуванням всіх карантинних вимог. До порядку денного були включені питання відповідно до плану роботи вченої ради факультету.
Заступник декана з наукової роботи доцент Бондарук Я.В. розкрила основні здобутки факультету іноземних мов за 2020 рік, вченою радою було затверджено звіт з науки.
Заступник декана з міжнародної діяльності доцент Сушкевич О.В. схарактеризувала особливості міжнародної роботи в умовах всесвітньої пандемії, зосередивши увагу на міжнародних стажуваннях викладачів, міжнародних грантових програмах та навчанні студентів факультету закордоном.
Голова вченої ради факультету доцент Постоленко І. С. поінформувала присутніх щодо заходів запобігання проявам хабарництва у сесійний період.
Заступник декана з навчально-методичної роботи Казак Ю.Ю. надала інформацію щодо стану підготовки до заліково-екзаменаційної сесії, оприлюднивши терміни складання екзаменів та ліквідації академзаборгованості.
Вченою радою було обговорено терміни, графіки та форму проведення випускної атестації на факультеті. Затверджено формат роботи під час проведення зимової випускної атестації, а саме, складання комплексних кваліфікаційних екзаменів відбуватиметься на онлайн платформі Google Meet. Також затверджено Концепцію розвитку факультету іноземних мов на 2021-2025 роки.

" data-title="ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">