ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У 2020 РОЦІ

Видавнича діяльність факультету іноземних мов є певним відображенням наукової, навчально-методичної, виховної роботи науково-педагогічних працівників трьох кафедр факультету.
У 2020 році науковий потенціал факультету іноземних мов складали 52 науково-педагогічних працівники, із яких: 4 доктори наук, 32 кандидатів наук, 16 викладачів. Викладачі факультету працювали над дослідженням 4 комплексних тем.
Робота факультету спрямовується на проведення теоретичних та експерементальних досліджень з метою проведення порівняльного аналізу, формування науково-методичної бази загального мовознавства, романо-германської філології, лінгвометодики, зіставної (компаративної) педагогіки, психолого-педагогічної проблематики, розробки посібників, укладання монографій з результатами досліджень, проведення наукових конференцій, дискусій, семінарів, тренінгів, розробки методичних рекомендацій тощо
Результати дослідницької роботи факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини знайшли відображення у низці наукових праць, які публікуються не лише в Україні, але й приймаються редакціями до друку у зарубіжних виданнях.
Вже стало доброю традицією щороку навесні організовувати та проводити науково-практичні конференції для науково-педагогічних працівників України та закордону, а також для здобувачів вищої освіти. Результати такої роботи представлені у щорічному виданні Збірника наукових праць студентів та молодих учених, збірників матеріалів конференцій тощо. Окрім того, на базі Лабораторії педагогічної компаративістики щорічно виходить друком 2 номери журналу «Порівняльно-педагогічні студії» (категорія «Б»). Результатом дослідницької роботи факультету іноземних мов у 2020 році стало видання 2 монографій, 13 навчально-методичних посібників, 5 статей, проіндексованих у міжнародній наукометричній базі даних Scopus, 11 статей, проіндексованих у міжнародній наукометричній базі даних Web of Science, 33 статей у фахових виданнях України (категорія Б); 14 статей у зарубіжних виданнях.

" data-title="ВИДАВНИЧА ДІЯЛЬНІСТЬ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ У 2020 РОЦІ">