ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Відповідно до плану наукових заходів факультету іноземних мов, приурочених до Днів науки, 27 квітня 2023 року на базі Навчально-наукового центру іноземних мов було проведено засідання на тему «Перспективи надання науково-освітніх платних послуг ННЦІМ».
Під час засідання науково-педагогічні працівники розглядали Порядок визначення вартості платних послуг, зокрема, встановлення вартості платної освітньої послуги, яка здійснюється на базі економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних з її наданням. Члени ННЦІМ ознайомилися з метою організації платних послуг, яка полягає у розширенні освітньої діяльності, збільшенні спектру освітніх послуг, що не передбачені бюджетним фінансуванням за штатним розписом. Директор Навчально-наукового центру іноземних мов, професор Безлюдна В.В. зауважила, що складовими вартості витрат є: витрати на оплату праці працівників закладу освіти; нарахування на оплату праці відповідно до чинного законодавства України; індексація заробітної плати, інші витрати відповідно до чинного законодавства України; безпосередні витрати та оплата послуг інших організацій. По завершенню засідання було прийнято рішення розширити спектр платних освітніх послуг на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини.

" data-title="ЗАСІДАННЯ НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОГО ЦЕНТРУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">