ЗАХИСТ РОБІТ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

17 грудня 2015 року відбувся І етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук Черкаського територіального відділення МАН України на базі Уманської міської гімназії. До складу комісії відділення філології та мистецтвознавства секції англійської мови ввійшли: координатор МАН факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини к.п.н., доцент Олена Павлівна Бевз, методист міського методичного кабінету відділу освіти Уманської міської ради Олена Анатоліївна Флюдренко, вчитель англійської мови Уманської міської гімназії Алла Миколаївна Швець, вчитель англійської мови Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 Наталія Михайлівна Гуцал.

фото 1 До розгляду комісії було подано 4 роботи: учениці Уманської міської гімназії Бутулінської Наталії Жанівни на тему «Кольороназви в семантиці фразеологічних одиниць англійської мови», науковий керівник Сундарева Людмила Миколаївна; учениці Уманської міської гімназії Мельник Вікторії Валеріївни на тему «Корпусний аналіз когнітивних дієслів сучасної англійської мови», науковий керівник Безкоровайна Анна Андріївна; учениці Уманської спеціалізованої школи I-III ступенів № 12 Кабачій Катерини Ігорівни на тему «Форми звертання в англійській мові», науковий керівник Котляренко Лариса Михайлівна; учениці Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Лисенко Юлії Олегівни на тему «Лінгвопрагматичні особливості англомовного юридичного дискурсу», науковий керівник Вавра Алла Анатоліївна. Усі дослідження відповідають вимогам, що висуваються до робіт такого рівня та були гідно представлені конкурсантами під час виступів та публічного обговорення.

" data-title="ЗАХИСТ РОБІТ ЧЛЕНІВ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК">