ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПЕРШ ЗА ВСЕ!

З огляду на суспільно-політичну ситуацію в країні, для іноземних студентів факультету іноземних мов регулярно проводяться інструктажі з техніки безпеки.
norm2 Ці інструктажі здійснюються кураторами груп, в яких навчаються студенти із Туркменістану та інженером з охорони праці В.Г. Колісником за присутності адміністрації факультету та університету.
norm1 Нещодавно пройшла відповідна зустріч зі студентами-іноземцями, де вони пройшли інструктаж з техніки безпеки на період зимових канікул на території України та за її межами.
norm3

" data-title="ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ПЕРШ ЗА ВСЕ!">