З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

у Києві був проголошений Акт злуки Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки. У цей особливий день ми вшановуємо наших героїв, тих, хто в минулому захищав нашу незалежність, і тих, хто сьогодні продовжує стояти на варті наших цінностей.

Адміністрація та викладачі факультету іноземних мов долучилися до розгортання великого Державного Прапору України на центральній площі міста, що стало символом єднання, адже лише у єдності – наша сила!

" data-title="З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!">

22 січня українці відзначають День Соборності – особливе свято для кожного, нагадування про нашу єдність та цілісність. Саме цього дня, 105 років тому